До моргу в Донецькій області доставили понад 100 трупів російських окупантів, які загинули у Запорізькій області

У Горлівці до центрального моргу доставлено понад 100 тіл мобілізованих російських військовослужбовців, які загинули на території Запорізької області

На Запорізькому напрямку російські війська проводили штурмові дії у напрямку Оріхова, але знову не мали успіху.  У Горлівці до центрального моргу доставлено понад 100 тіл мобілізованих російських військовослужбовців, які загинули на території Запорізької області.

Крім того, наші захисники взяли в полон чергову групу росіян, які заблукали на українській землі. Про це повідомляє речник Запорізької обласної військової адміністрації, полковник Іван Арєф’єв.

Нагадаємо, українські військові на Запорізькому напрямку продовжують виконують завдання з відсічі та стримування російської агресії. Вони надають адекватну відповідь ворогу та знищують його живу силу та техніку. Зокрема, минулої доби знищили зенітно-ракетний комплекс окупантів.

«Індустріалка» писала, куди в Росію летять похоронки із Запорізької області.

Ми повідомляли, вчора, 3 травня, близько 23:40, запоріжці чули звуки, схожі на вибухи. Це спрацювали системи української протиповітряної оборони.

Читайте наші новини на сайті zprz.city

Сообщение До моргу в Донецькій області доставили понад 100 трупів російських окупантів, які загинули у Запорізькій області появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/do-morgu-v-donetskiy-oblasti-dostavili-ponad-100-trupiv-rosiyskih-okupantiv-yaki-zaginuli-u-zaporizkiy-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top