До сесійної зали Запорізької міськради завітали голови ОСББ (ФОТО)

Фото: Факти Запоріжжя

Сьогодні, 28 травня, в Запорізькій міськраді (пр. Соборний, 206) відбувається 40-ва позачергова сесія. Депутати мають вирішити ряд важливих питань для містян, однак традиційно засідання розпочалася з мітингу невдоволених запоріжців.

Цього разу з плакатами прийшли голови ОСББ. Вони виступали проти програми співфінансування ремонтів житлових будинків. На їхню думку «Програма розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Запоріжжя» покликана набивати кишені окремих особистостей, а не надати допомогу людям.

Фото: Факти.Запоріжжя

Для того аби співвласники багатоквартирних будинків змогли отримати бюджетні гроші, спочатку треба за свій рахунок замовити проект і розрахунки по вартості, а потім подати відповідну заяву. Також додається кошторис робіт, протокол про проведення загальних зборів співвласників будинку, а також банківська довідка про наявність на рахунках необхідної суми для співфінансування. Пишуть «Факти. Запоріжжя».

Фото: Факти.Запоріжжя

Нагадаємо, передбачено, що бюджетними коштами покривається від 5-25% залежно від вартості робіт, стану будинку та поверховості.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/do-sesijnoi-zali-zaporizkoi-miskradi-zavitali-golovi-osbb-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top