До складу Запорізької міської ради увійшли нові депутати

У Запорізьку міську раду шляхом заміщення увійшли два нових депутати від партії екс-мера Володимира Буряка «Єднання» та президентської партії «Слуга народу».

Про це стало відомо під час засідання двадцять першої сесії Запорізької міської ради, передає 061.

Так, на сесії представник виборчої комісії повідомив, що після складання депутатських повноважень Віктором Тлєушем від партії «Слуга народу» його місце займає активіст, лідер «Автоєвросили» Владислав Погорєлов.

Від партії «Єднання» місце депутатки Марини Лісової зайняв медіаменеджер Дмитро Веліканов. Раніше він був керівником муніципального телеканалу «МТМ», потім перейшов працювати на приватний телеканал «TV5», а після його закриття очолив інформаційний канал 5 редакція, що був створений на його базі. Дмитро Веліканов до цього часу також був депутатом Запорізької районної ради.

Перед початком сесії новим депутатам видали посвідчення і нагрудний знак і вони приступили до виконання своїх повноважень.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що скласти депутатські повноваження за власним бажанням вирішив депутат від фракції «ЄС», підприємець Микола Бєлий та депутат від «Слуги народу», директор школи-інтернат №7 Віктор Тлєуш.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3697576/do-skladu-zaporizkoi-miskoi-radi-uvijsli-novi-deputati

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top