До уваги клієнтів: названо ліміт кількості переказів, після якого ПриватБанк блокує картки

ПриватБанк припиняє обслуговування рахунків клієнтів, які здійснюють значну кількість переказів. З’ясовано, що банк може розірвати договір односторонньо, не надаючи можливості перегляду такого рішення.

Банк блокує рахунки через велику кількість переказів, встановивши ліміт на проведення операцій, переда «Акцент».

Інформацію про цю проблему розкрив колишній клієнт ПриватБанку, під псевдонімом VieleSind на порталі Мінфін. Він повідомив, що фінансовий моніторинг класифікував його транзакції як підозрілі. Хоча причини цього не уточнюються, сам чоловік признає, що здійснив значну кількість переказів.

«Я провів значну кількість грошових переказів на картки інших осіб, імовірно, досягнувши ліміту на місяць. При спробі увійти в свій аккаунт видає помилку, а коли я зателефонував на гарячу лінію 3700, автовідповідач повідомив, що мій аккаунт заблоковано, і я повинен надати реквізити іншого банку для перерахування залишків», — розповів екс-клієнт.

Він вирішив вибратися на відділення банку для вирішення цього питання, але отримав від оператора лише посилання на законодавство та нормативно-правові акти, які регулюють банківську діяльність. Банк посилається на необхідність боротьби з легалізацією доходів злочинного походження, поширенням зброї масового знищення та фінансуванням тероризму.

Представники ПриватБанку повідомили, що користувачу VieleSind буде надіслано листа з деталями та можливістю перерахування залишків на інший банк.

«Ваш доступ обмежено, і відновлення співпраці неможливе», — зазначили у банку.

Варто також відзначити, що ПриватБанк встановив ліміт на кількість переказів для клієнтів в Україні — до 200 на місяць, і 20 за кордон за аналогічний період. Фінансовий моніторинг банку також блокує ризиковані операції, а використання карток для бізнесу та виплат зарплат дозволено лише для зареєстрованих підприємців. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Допомога ВПО: що буде з виплатами з 1 лютого та допомогою від організаційУ Запоріжжі сьогодні нараховують фінансову допомогу Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/do-uvagi-kliyentiv-nazvano-limit-kilkosti-perekaziv-pislya-yakogo-privatbank-blokuye-kartki/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top