До уваги запоріжців: змінено термін дії вакцинальної тисячі

Незабаром люди з інвалідністю І та ІІ груп зможуть витратити отримані за вакцинацію кошти на ліки. А люди з інвалідністю цих груп та особи від 60 років – на оплату житлово-комунальних послуг.

Як повідомляє Урядовий портал, 500 грн за бустерну дозу щеплення від COVID-19 в рамках програми єПідтримка українці зможуть отримати з 14 березня. На сьогодні бустерне щеплення зробили вже 500 тисяч українців.

Також збільшено термін використання коштів — перераховані на картку 1000 грн потрібно буде витратити впродовж не 4, а 9 місяців з дня зарахування коштів на рахунки.

На сьогодні програмою єПідтримка вже скористалися понад 8,2 млн громадян. Загалом з початку її запуску на картки українців перераховано 8,25 млрд грн, а 2,7 млрд грн з отриманих коштів громадяни вже витратили .

Найпопулярнішими за видами витрат є: книжкові магазини – 948 млн грн; кінотеатри – 597 млн грн; театри, концерти та розважальні послуги – 312 млн грн; залізничні та авіа пасажирські перевезення – 302 млн грн; спорт – 302 млн грн; ліки — 227 млн грн; освітні послуги, шкільне приладдя, спорттовари — 88 млн грн.

В Україні 1000 грн можуть отримати громадяни від 14 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19.

Читайте також: Як запоріжцям отримати гроші за лікарняні під час самоізоляції через COVID

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/do-uvahy-zaporizhtsiv-zmineno-termin-dii-vaktsynalnoi-tysiachi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top