До влади в Україні прийшли олігархи та корупціонери: Ігор Артюшенко про кадрові зміни Зеленського

Держпідприємства, на яких після обрання президентом України Володимира Зеленського змінили керівників, показали сумарний збиток в 10 млрд грн.

Про це повідомляє народний депутат України восьмого скликання Ігор Артюшенко на офіційній сторінці у Facebook.

Нардеп наголошує, що під час президентства Петра Порошенка підприємства приносили дохід, а після того, як влада Зеленського змінила керівників стали збитковими.

«І не треба мені розповідати про коронавірус, бо яке відношення до нього має ДСБУ Аграрний фонд України, який цьогоріч втратив 3,4 млрд грн. Або «Центренерго», яке віддали під контроль Коломойському і яке з прибуткового підприємства перетворилося в чорну діру та вимагає 2,479 млрд грн з бюджету», – каже Ігор Артюшенко.

Нардеп називає Зеленського лялькою в руках олігархів і корупціонерів, які під популістичними гаслами прийшли до української влади.

Сообщение До влади в Україні прийшли олігархи та корупціонери: Ігор Артюшенко про кадрові зміни Зеленського появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/do-vladi-v-ukraini-prijshli-oligarhi-ta-korupcioneri-igor-artjushenko-pro-kadrovi-zmini-zelenskogo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top