До Запоріжжя приїхала делегація щоб провести ексгумацію тіла нещодавно захороненого хлопця

Завтра о 12:00 на Капустяному кладовищі будуть проводити ексгумацію тіла молодого чоловіка, якого поховали в Запоріжжі 5 вересня 2019 року. Родичі померлого не вірять, що в землі лежить тіло саме Ярослава Стовби , а тому вимагають розкрити труну та взяти його рештки для проведення експертизи.

Представники правоохоронних органів та слідчі прибули до Запоріжжя для проведення процедури. Виконком Запорізької міської ради доручив комунальному підприємству «Запорізька ритуальна служба» провести ексгумацію трупа.

Юрист підприємства Олександр повідомив, що процедуру здійснять за постановою Львівської прокуратури №3, яка розслідує смерть згаданого Ярослава Стовби. Хлопець, 1993 року народження помер у місті Львів, на території, яка у зоні діяльності саме третьої міської прокуратури. У відомстві не стали коментувати причини смерті чоловіка, посилаючись на таємницю слідства.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/do-zaporizhzhja-priihala-delegacija-shhob-provesti-eksgumaciju-tila-neshhodavno-zahoronenogo-hlopcja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top