До Запоріжжя та інших міст прямує 5 машин протипожежної допомоги з Німеччини та Австрії (фото, відео)

Благодійний Фонд «Об’єднання волонтерів Запоріжжя» отримав міжнародну  гуманітарну допомогу з Німеччини та Австрії. Запорізькі волонтери та представники влади продовжують комунікувати з європейськими громадами. Завдяки цьому Україна отримала протипожежну допомогу.
Про це журналістам Форпост розповів член Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція — Україна» Василь Мєзєнцов.

«Зараз веземо в Україну 5 машин протипожежної допомоги. Дві 30-метрових пожежних драбини з Німеччини та три пожежних машини підвищеної прохідності з Австрії. З них буде передана в Київ. Це ініціатива і повна підтримка народного депутата Артема Дубнова. Він в нашій команді — Тризуб Дентал (це Всеукраїнська стоматологічна спільнота яка надає стоматологічну допомогу захисникам України). Друга поїде до Мелітополя. Також за ініціативи мера міста Івана Федорова.

Три пожежних всюдиходи будуть передані в Луганську область (всі ми пам’ятаємо, якого лиха наробили терористичні угрупування ОРДЛО при підтримці російських збройних сил коли навмисно підпалювали ліси на Луганщині).

Машини не нові, але наша команда, яка складається з професіоналів в своїй справі (електрики, майстри двигунів і інженерів).  Перевірили технічний стан обладнання. Все працює і перевірене. Зроблено технічний огляд в м. Магдебург на технічному сервісі ‘Inter M gmdh’, за що низький уклін Руслану Мислицькому. Пробіг машин в середньому 20 000 км. Так що ті хто дотичні до вторинного ринку автомобілів знає, що для таких автомобілів — це дуже малий пробіг і це за умови що німці робили заміну всіх мастил два рази на рік.  

Обладнання драбини фірми METZ — це визнаний в світі пожежників лідер серед виробників драбин — все просто  і логічно. До того ж вона оснащена повною автоматикою, що дуже актуально під час гасіння пожежі. Три всюдиходи STERN 4×4  — це теж надійна та невибаглива техніка, перевірена часом. З повним обладнанням —  внутрішнє устаткування пожежної машини коштує на порядок більше самого автомобіля. До того ж обирали техніку, яку можна відремонтувати в українських реаліях — двигуни і підвіска — це Мерседес. Одна тільки ІVECCO , але теж будь-які запчастини є наявності в Україні. Окрема вдячність послу України в Австрії пану  Олександру Щербі. Також вдячність Луганській адміністрації та очільнику Луганської області.

На цьому проект співпраці з Австрією не закінчується, а плавно переходить в іншу співпрацю. На урочистій зустрічі представників громад Нижньої Австрії та м. Відень  буде обговорене питання планування австрійського парка в Запоріжжі ( переважна частина дерев будуть рожеві морозостійкі магнолії, ще це дерево називають тюльпанове). Це спільний проект нашого фонду на чолі з двома Василями, Бушаровим та Мєзєнцовим, заступника мера м.Запоріжжя Олександром Костянтиновим та українських діаспорян у Відні на чолі з Тетяною  Соловей. Також буде обговорений проєкт, який очікують мешканці Запоріжжя багато років — це встановлення станцій єкологічного моніторінгу », — розповів Василь Мєзєнцов.


Нагадаємо, що Пологовий будинок №3 Запоріжжя отримав не аби яку допомогу — три унікальні каталки для перевезення породіль. Допомога була організована спільними зусиллями Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція — Україна» в особі Василя Мезенцева, та депутатів фракцій «Європейська Солідарність» в обласній і міській радах по Шевченківському району Андрія Хімічева, Олега Чернова та Олександра Федорова. Привезли обладнання з Німеччини.

Источник: https://forpost.media/novosti/do-zaporizhzhia-ta-inshykh-mist-priamuie-5-mashyn-protypozhezhnoi-dopomohy-z-nimechchyny-ta-avstrii-foto-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top