До Запорізької міської ради прибула група оперативного реагування: ведуться слідчі дії (фото)

У міській раді відбулось протистояння між депутатами та молодими людьми, які називають себе мешканцями Запоріжжя.

Після того, як одну з голів депутатських фракцій не пропускали до президіуму в сесійній залі, на місце викликали групу оперативного реагування Нацполіції, яка нині проводить слідчі дії. Правоохоронці проводять опитування присутніх в залі, саме тих, хто був присутній біля президіуму.

Дуже швидко з’ясувалось, що в залі окрім молодиків присутній також їхній адвокат. Він коментує, що буде написана зустрічна заява, що в Запорізькій міській раді намагались захопити президіум та хотіли провести незаконну, на їхню думку, сесію.

Депутати в свою чергу говорять, що  мають право зібратись, якщо їх більше аніж третина від обраного складу. При цьому представник апарату міськради заявив, що зібрання без міського голови та секретаря є незаконним. Молоді люди, які зайняли сесійну залу, взяли за основу  думку саме представника апарату. Спираючись на неї ведуть діалог з депутатами. На питання чому прийшли з адвокатом, відповідають, що мають на це повне право.

Судячи з того, що в сесійній залі з’явився Олександо Строкін, можна припустити, що молодики — представники «Національних дружин».

Фото надав: Олександр Чубукін

Втім, це лише припущення, адже хлопці цю інформацію не підтверджують.

Читайте також: Проведенню сесії заважають невідомі, депутати кажуть, що людей зігнав Буряк (фото)

Источник: https://forpost.media/novosti/do-zaporizkoi-miskoi-rady-prybula-hrupa-operatyvnoho-reahuvannia-vedutsia-slidchi-dii-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top