Дофестивалились: на Запоріжжі міська влада втрачає контроль над ситуація з COVID – 19

Кожен день у Запоріжжі та області фіксують понад сотню нових інфікованих на COVID – 19. Така кількість хворих виникла через проведення фестивалів та нехтуванням карантинними заходами владою. Вже сміливо можна казати, що ситуація з коронавірусом виходить з-під контролю влади.

Таку думку на своїй сторінці в Фейсбук висловив заступник голови Союзу вірмен Запорізької області Рудольф Акопян.

«Запорізька обласна інфекційна лікарня вже майже заповнена під зав’язку, районні лікарні міста які визначені для прийом хворих з коронавірусів вже переповнені, місць практично вже немає… Бюджет фінансування медицини мізерний, як центральний, так і місцеві, резервний фонд боротьби з COVID порожній», – написав активіст.

Як зазначив сам Рудольф Акопян, завантаженість у лікарнях колосальна. Лікарі просто «валяться» з ніг, багато хто не витримують і просто звільняються.

Ситуация с COVID в области уже выходит из под контроля! Запорожская областная инфекционная больница уже почти забита под…

Gepostet von Рудольф Акопян am Mittwoch, 7. Oktober 2020

Проте не зважаючи на таку небезпеку та карантинні обмеження, міська влада дозволяє проведення багатолюдних фестивалів у місті. Тим самим збільшує ризик зараження запоріжців на COVID – 19.

Нагадаємо, Запорізька область знаходить у “жовтій зоні” , але запорізька влада дозволила провести відкриття нового парку «Піонерів» з музикою та танцями. При цьому на заході було не тільки велике скупчення людей в одному місці, а й взагалі понад сотні мешканців стояли без масок та не дотримуючись дистанції.

Сообщение Дофестивалились: на Запоріжжі міська влада втрачає контроль над ситуація з COVID – 19 появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/dofestivalilis-na-zaporizhzhi-miska-vlada-vtrachaie-kontrol-nad-situacija-z-covid-19.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top