Донька ексгубернатора Запорізької області повернулась в Україну після скандалу

Дочка колишнього міністра та очільника Запорізької ОВА Євгена Червоненка, Олександра разом із двома дітьми повернулася до Києва з Женеви, де прожила півтора року з початку повномасштабного вторгнення.

Про це вона повідомила в Instagram за кілька годин до того, як ЗМІ оприлюднили матеріал про те, що її чоловік, Олексій Кавилін в липні був на віллі російського підсанкційного олігарха В’ячеслава Кантора у Женеві.

Як пише Таблоїд, Кавилін з 2016 по 2019 роки був керівником головного управління державної фіскальної служби у Київській області. З Олександрою у них двоє дітей — син Іван і донька Варвара.

У коментарі УП зять Червоненка заявив, що «не пам’ятає» чи був у Женеві в будинку Кантора 17 липня 2023 року. Але його дружина протягом війни не приховувала, де саме перебуває разом із дітьми. І це, судячи зо всього, абсолютно не випадково була саме Женева.

«Півтора року життя між Києвом та Женевою, яка прихистала нас від початку війни та яку ми з дітьми щиро полюбили. Найкраща медицина, освіта для дітей, безпека, здебільшого виховані та толерантні люди. Але чекати на нашу перемогу ми будемо вже вдома, бо давно відомо що : » There is no place like home», — написала Саша 8-го вересня і показалася з валізами та дітьми.

 

Цікаво, чого це раптом Саша з дітьми поспішила додому  

Як писала Червоненко у листопаді минулого року, чоловік перебуває у Києві, але, як стало відомо УП, їздив до родини в Європу.  

Війна, схоже, не вплинула на рівень життя доньки Червоненка. Вона, як і раніше, любить дорогі сумки від Hermes  

Олександра ніколи не показувалася в мережі з батьком своїх дітей та всіляко приховувала його ім’я

Як йдеться у матеріалі УП, сам Євген Червоненко на питання про свого зятя в будинку Кантора заявив, що «не любить, коли підглядують в труси». Він також зауважив, що з Кантором його пов’язують довгі роки стосунків. Зокрема, Червоненко був віце-президентом Європейського єврейського конгресу, а Кантор — був президентом цього об’єднання.

Червоненко запевнив, що його зять працює і живе в Україні та натякнув, що його зять не без причини їздить за кордон за допомогою офіційниих дозволів чи листів.

За інформацією УП, зять Червоненка з початку року 5 разів виїжджав із України, в тому числі за листами ГУР МОУ. Під час однієї із поїздок Кавилін зупинявся в будинку російського підсанкційного олігарха.

Источник: https://forpost.media/politika/donka-ekshubernatora-zaporizkoi-oblasti-povernulas-v-ukrainu-pislia-skandalu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top