Допомога по безробіттю: запоріжцям розповіли, від чого залежить розмір виплат

Як повідомляє Запорізький міський центр зайнятості, застрахованим особам, які визнані безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців, розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до їх середньої заробітної плати (доходу) залежно від страхового стажу:

до 2 років – 50 відсотків;від 2 до 6 років – 55 відсотків;від 6 до 10 років – 60 відсотків;понад 10 років – 70 відсотків.

Застраховані особи, які мають страховий стаж менше шести місяців, мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі.

Допомога по безробіттю не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом.

Варто зазначити, відповідно до ст. 21 п 1 част. 2 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» період, протягом якого особа отримувала допомогу по безробіттю, включається до страхового стажу як період, за який сплачено страхові внески, виходячи з розміру мінімального страхового внеску.

За більш детальною інформацією ви можете звернутись до фахівців Запорізького міського центру зайнятості за тел.: (061) 284-90-98, 284-99-67, 284-90-45, або за адресою вул. Рекордна 16-Б, (1-й поверх).

Джерело: пресцентр Запорізької міськради та Запорізький міський центр зайнятості.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/dopomoga-po-bezrobittju-zaporizhcjam-rozpovili-vid-chogo-zalezhit-rozmir-viplat/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=dopomoga-po-bezrobittju-zaporizhcjam-rozpovili-vid-chogo-zalezhit-rozmir-viplat

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top