Допомога ВПО: що буде з виплатами з 1 лютого та допомогою від організацій

Уряд України ініціював продовження програми виплат для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на додатковий місяць, зважаючи на затяжний зимовий період і пов’язані з ним виклики, включаючи складнощі у пошуку працевлаштування.

Рішення було ухвалено з метою забезпечення фінансової підтримки цій категорії громадян до 1 березня, відклавши заплановані зміни, які мали вступити в силу з 1 лютого.

Додатково, певні групи ВПО, зокрема пенсіонери з доходами нижче 9 444 грн, особи з інвалідністю 1 та 2 групи, а також діти з інвалідністю, автоматично отримають продовження соціальних виплат з 1 березня.

Уряд також відкриває двері для подальшої фінансової допомоги іншим категоріям сімей, що зіткнулися з труднощами, включаючи тих, хто має дітей, змушених до дистанційного навчання через воєнні дії в їхніх регіонах, або тих, чий сімейний дохід не перевищує 9 444 грн на працездатного члена. Це рішення відображає зусилля уряду забезпечити підтримку та стабільність для ВПО та їхніх сімей в умовах триваючих викликів.

Кому продоажвть виплати після 1 березня 2024 року

• для пенсіонерів, чия пенсія менша за 9 444 грн;

• для людей з інвалідністю 1 та 2 груп;

• для дітей з інвалідністю.

Виплати від інших організацій

У лютому внутрішньо переміщені особи (ВПО) матимуть можливість скористатися низкою фінансових підтримок, запропонованих різноманітними міжнародними інституціями. Серед доступних програм — ініціатива Міністерства з питань реінтеграції та ACTED, спрямована на надання гуманітарної допомоги постраждалим через війну громадянам України. Ця програма передбачає виплату допомоги у розмірі 10 800 грн.

Окрім того, організовано виплати від Верховного комісаріату ООН у справах біженців, реалізовані через регіональні підрозділи БФ «Право на захист». Кожен зареєстрований член родини може розраховувати на суму допомоги у розмірі 10 800 грн.

Фонд Карітас продовжує надавати фінансову підтримку для придбання паливних матеріалів, включаючи дрова, для ВПО у різних регіонах.

ВПО також мають можливість отримати допомогу від Червоного Хреста, за умови відновлення програми у лютому.

На додаток, у лютому активізується програма Естонської ради у справах біженців, яка спрямована на допомогу сільськогосподарським господарствам, що постраждали взимку 2023-2024 років. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/dopomoga-vpo-shho-bude-z-viplatami-z-1-lyutogo-ta-dopomogoyu-vid-organizatsij/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top