Довбик дублем доклався до нелегкої перемоги «Жирони» в чемпіонаті Іспанії: відео

Форвард збірної України Артем Довбик забив два м’ячі в складі «Жирони» в іспанській Ла Лізі. Постраждав від нього севільський «Бетіс».
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат поєдинку.

Іспанія, Ла Ліга, 30-й тур
«Жирона» – «Бетіс» – 3:2
Голи: Довбик, 36 (пенальті), 65, Стуані, 90+2 – Вілліан Жозе, 45+4, 76

Каталонці повели в рахунку на 36-й хвилині, коли Довбик надупевнено реалізував одинадцятиметровий. Утім, севільці встигли відігратися ще до перерви. Це Вілліан Жозе підстеріг помилку оборонця під пресингом і елегантним парашутом перекинув м’яч через воротаря.
У другій половині український форвард вдруге вивів «Жирону» вперед. У швидкій атаці господарів Порту знайшов вільного Довбика, а той у два дотики реалізував гольовий момент. Та «Бетіс» знову відігрався зусиллями Вілліана Жозе, який цього разу отримав у центрі штрафного м’яч після прострілу та відправив у сітку.
Проте, останнє слово було за командою Мічела. У доданий арбітром час перемогу для «Жирони» вирвав ветеран Стуані. Форвард каталонців із другої спроби переграв голкіпера в ближньому бою після передачі з флангу – 3:2 у підсумку.
Завдяки перемозі «Жирона» залишилася на третій сходинці в Ла Лізі. Команда Довбика та Циганкова набрала 65 очок. Каталонці на 9 пунктів випереджають «Атлетік» із Більбао, який провів на матч менше.

До слова, напередодні склали топ-5 найкращих матчів збірної України на чемпіонатах Європи.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.