Доведеться знімати маски: як запоріжці будуть голосувати на місцевих виборах

Вперше місцеві вибори будуть проходити в особливих умовах – пандемії СOVID – 19. На виборчих дільницях запорожцям доведеться дотримуватися встановлених карантинні правила.

Проте запоріжцям все-таки доведеться знімати маски на виборчих дільницях для того, щоб члени комісії змогли встановити особу та видати йому бюлетень. Про це повідомила секретар Центральної виборчої комісії Lena Gataullina на своїй сторінці в Facebook.

🟦 Для видачі бюлетеня виборцю члену ДВК потрібно встановити особу, а для цього виборцю доведеться зняти маску;🟦 При…

Gepostet von Lena Gataullina am Sonntag, 11. Oktober 2020

Крім цього, вона нагадала, що під час перевірки паспорта, сторінку з місцем реєстрації члену виборчої комісії перевіряти не потрібно. Відсутність в паспорті вклеєного фото у 25 або 45 років не є підставою для відмови у видачі бюлетеня.

Виборцям також рекомендують йти на ділянку з паспортом у вигляді книжечки або ІD-карти. Бо пред’явити паспорт для отримання бюлетеня в додатку «Дія» можна буде тільки за умови наявності у членів виборчої комісії технічних пристроїв, яких на даний момент у них немає.

Також медики рекомендують запорожця приходити на виборчі дільниці зі своїми ручками, щоб зменшити ризик інфікування коронавірусом.

Сообщение Доведеться знімати маски: як запоріжці будуть голосувати на місцевих виборах появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/dovedetsja-znimati-maski-jak-zaporizhci-budut-golosuvati-na-miscevih-viborah.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top