Дружина заступника міського голови Запоріжжя отримала службову квартиру для себе та доньок

Завтра останній день подачі декларацій за 2020 рік. Багато хто з депутатів та держслужбовців вже оприлюднив свої доходи. Але увагу журналістів привернув у першу чергу заступник міського голови Запоріжжя Володимир Волобуєв.

Журналісти Запорізького проєкту розслідувань, додивилися, що в декларації пана Волобуєва за 2020 рік присутня нова квартира. Квартиру аналогічної площі, як вдалося з’ясувати ЗМІ, отримала дружина пана Волобуєва – Гузель Прокопенко у 2020 році за місцем роботи в КП “Запоріжміськсвітло”. Цікаво, що в рішенні про виділення квартири вписано, що вона отримує її для сім’ї із трьох осіб – себе та двох доньок. Пан Волобуєв пішов боком.

Журналісти Форпост пішли далі та вирішили порівняти декларації пана Волобуєва за 2019 та 2020 роки. Ми вже робили аналіз декларації 2019 року, тож багато скрінів викладати не будемо.

Стосовно квартири ми вже сказали. Але в цьому пункті декларації у родини нічого не змінилося і нерухомості менше не стало.

Стосовно транспортних засобів, то родина продала дві автівки – одну з КІА та Део Матіз.

У пана Волобуєва виросла зарплатня з 500163 до 583328 гривень. У дружини ж усього на дві тисячі – зі 104539 до 106332 гривень.

Дохід від продажу рухомого майна склав 603980 гривень. Це приблизно 22 тисячі доларів. Угода була лише з однією людиною, тож можна подумати, що за ці гроші вона купили одразу дві машини.

Готівкових коштів у родини стало рівно на 600000 гривень та 2000 доларів більше. Досі залишається невідомим, що саме в січні 2021 року продав пан Волобуєв, адже в декларації за 2020 рік ще не видно якого саме майна не має. Однак виходячи з суми в майже 35 тисяч доларів, можна припустити, що саме цю квартиру, яку Гузель отримала за свою працю електромонтером, і продала родина.

Читайте також: Через залізничну аварію під Запоріжжям змінено рух потягів

Сообщение Дружина заступника міського голови Запоріжжя отримала службову квартиру для себе та доньок появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/druzhina-zastupnika-miskogo-golovi-zaporizhzhja-otrimala-sluzhbovu-kvartiru-dlja-sebe-ta-donok.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top