Дружина Зеленського не планує виконувати обов’язки першої леді: “це страшно”

Олена Зеленська заявила, що хотіла би залишитися поза інформаційним полем і надалі займатися своєю роботою у “Студії Квартал 95” (Олена сценаристка студії).

Про це вона сказала в інтерв’ю BBC news Україна.

На питання, чим вона займеться на посаді першої леді, Зеленська відповіла, що серйозно про це ще не думала.

“Але якщо це можливо, я б хотіла займатись тим, чим я займалась. З іншого боку, мені кажуть: є ж перші леді, які створюють фонди і займаються благодійністю. Я дуже серйозно до цього ставлюся, адже це величезна відповідальність”, – сказала вона, – В це треба повністю зануритись і я з цього приводу переживаю”.

Олена розповіла, що чоловік запропонував їй вийти з інформаційного поля.

“Він мені взагалі сказав, що ти можеш ніде не бути, повністю вийти з інформаційного поля і бути відсутньою в ньому. Чесно, я б хотіла бути відсутньою. Як вийде. Будемо думати, говорити. Можливо, тут є обов’язки, які неможливо на когось перекласти”, – прокоментувала вона.

На питання, чи страшно їй, Олена Зеленська відповіла: “Страшно, звичайно”, хоча і налаштовує себе морально з Нового року, коли стало відомо про плани Володимира Зеленського балотуватися у президенти.

Источник: https://forpost.media/novosti/druzhina-zelenskogo-ne-planuie-vikonuvati-obov-jazki-pershoi-ledi-ce-strashno.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top