Дружині загиблого Героя влада Запоріжжя повернула гроші за встановлення прізми

Олександра, дружина загиблого Героя Юрія Дєдушева з Бердянського району, вимушена була заплатити власні гроші за встановлення призми з обличчям її чоловіка біля мерії Запоріжжя.

«Мені взагалі сказали, мовляв, заплатите 11 тисяч гривень тоді виготовемо. Тож я була в шоці від цієї несправедливості», — заявила вдова Героя 24 лютого на Алеї пам’яті, коли урочисто відкрили 20 нових призм з іменами героїв..

Олександра Дєдушева була обурена тим, що під час заходу було сказано, що всі гроші на виготовлення було за рахунок Запорізької міської ради.

Олександрі Дєдушевій повернули гроші, які вона була змушена була заплатити.

«Мені відшкодували гроші за встановлення призми. Вчора повернули 11 тисяч гривень та вибачилися. Тим часом мені пишуть багато знайомих і незнайомих людей з питанням: а як же встановити призму? Відповідаю.
1. Відстоюйте свої права і не бійтеся про них гучно заявляти.
2. Обʼєднуйтеся — як кажуть, один в полі не воїн. Чим більше таких родин буде, тим більший шанс, що несправедливостей у вшануванні героїв не буде.
3. Шукайте різні шляхи, як достукатися до влади та медіа. На жаль, в моєму випадку довелося дуже гучно привертати увагу до проблеми. Ви теж маєте бути готові до цього за потреби, а не чекати, що хтось вам на блюдці все принесе», — написала вона у своєму дописі….

Нагадаємо, у другу річницю повномасштабної війни запоріжці вшанували квітами світлу пам’ять хоробрих і сильних захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежну Україну.

***

Як вже повідомляв з»Форпост», за два роки повномасштабного вторгнення у Запоріжжі, на жаль, збільшилась кількість могил воїнів, загиблих за Україну. З різних причин багато з них знаходяться у неналежному стані. Змінити цю ситуацію взявся депутат Запорізької міськради. За власні кошти місця захоронення всіх військових у Запоріжжі будуть приведені до ладу. Єдина умова — бажання рідних. Звертайся за посиланням

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/druzhyni-zahybloho-heroia-vlada-zaporizhzhia-povernula-hroshi-za-vstanovlennia-prizmy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top