ДСНС Запоріжжя: ліквідація пожежі в плавневій зоні річки Дніпро, контроль ситуації (відео)

11 липня для запобігання повторному займанню рятувальники здійснюють моніторинг плавневої зони річки Дніпро, де напередодні виникло загоряння.  

Нагадаємо, 10 липня сталася пожежа у плавневій зоні річки Дніпро. Горіла суха трава, очерет та чагарники окремими осередками на загальній площі 4 га. Використовуючи ручні вогнегасники та підручні засоби вогнеборці загасили окремі осередки загоряння, аби запобігти розповсюдженню вогню. 

Через неможливість задіяти основну пожежну техніку на території, яка не має сполучення із суходолом, особовий склад дістався до місця пожежі на засобах для подолання водних перешкод, зокрема на плавзасобах та снігоболотоході «Богун-2».

Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування.

Рятувальники закликають громадян відповідально поставитися до виконання елементарних правил безпеки життєдіяльності, адже людська недбалість часто призводить до масштабних пожеж, які знищують гектари лісових насаджень. Крім того, такі загоряння несуть шкоду природі та людському здоров’ю. Дбайте про безпеку і бережіть наш спільний дім!

 

Сообщение ДСНС Запоріжжя: ліквідація пожежі в плавневій зоні річки Дніпро, контроль ситуації (відео) появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top