Дуже хочеться, щоб головою міста стала людина, яка насправді є запоріжцем — Роман Акбаш

Запорізький краєзнавець Роман Акбаш побував на етері віжн-радіо “На дотик” та висловив думку щодо ситуації, яка склалася зі звільненням Володимира Буряка з посади міського голови.
Роман наголосив, що ,на його особисту думку, були голови і кращі, ніж Буряк, але у майбутньому хотілось би бачити на цій посаді справжнього запоріжця:

Дуже хочеться, щоб головою міста стала людина, яка насправді є запоріжцем. Мені щось так здається, що вже багато-багато років у нас не було справді ось такого запоріжця. Не вистачає, щоб з’явилась якась така запорізька, насправді, еліта. Є донецькі, дніпропетровські, ще якісь, але ми майже ніколи не чуємо і не знаємо про запорізьку, з великої літери. Всі відомі запоріжці вони дуже часто де завгодно, але не в Запоріжжі. І хочеться, щоб вже була запорізька еліта, запорізький голова і щоб ми всі ,запоріжці, любили своє місто насправді.

Повний етер можна подивитися за посиланням.

Источник: https://forpost.media/novosti/duzhe-khochetsia-shchob-holovoiu-mista-stala-liudyna-iaka-naspravdi-ie-zaporizhtsem-roman-akbash.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top