«Два бісквіти на сніданок та ніяких пігулок». 95-річний чоловік розказав, як дожив до поважного віку

95-річний Сільвіо Граттіні розповів, що його секрет довголіття — це два бісквіти на сніданок і жодних ліків.
Як чоловіку вдалося дожити до поважного віку, розкаже РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на видання What’s The Jam.

Який секрет довгого життя Сільвіо Граттіні
Сільвіо — італієць і є одним із найважливіших італійських вчених, який заснував Інститут фармакологічних досліджень Маріо Негрі в 1963 році. Він народився у Бергамо, все життя любить каву, ба більше — додає у неї цукор.
Він зізнався, що любить смаколики на сніданок та ніколи не приймає жодних ліків.
«Сьогодні вранці у мене було два бісквіти на сніданок. На обід інколи не беру нічого, можу випити фруктовий сік», — розказав він.
За його словами, після вечері він встає зі столу трішечки голодним, червоне м’ясо та алкоголь вживає дуже рідко. Він впевнений — вся права в помірності.
«Помірне харчування стало для мене звичкою», — сказав чоловік.
Сільвіо Граттіні 95 років (фото: whatsthejam.com)
Сільвіо виступає проти ліків
Дослідницький центр Гараттіні присвячений вивченню ліків і профілактиці захворювань. Він є автором численних наукових досліджень у галузі фармакології. Сільвіо вважає, що здорове харчування має вирішальне значення, щоб уникнути ліків.
«Здоровий спосіб життя запобігає хворобам і протистоїть фармацевтичному ринку. Як і всі ринки, він робить усе, щоб розширюватися та продавати якомога більше продуктів. Сьогодні в середньому літня людина приймає 15 ліків», — сказав він.

Нагадаємо, що другий найстаріший чоловік у світі розкрив секрет довголіття.
Читайте також, жінка, яка зупинила старіння, розказала про свій секрет довголіття.
Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета — надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров’я звернутися до лікаря.

Share this post

нет
scroll to top