Два роки «залучення інвестицій» Зеленським призвели тільки до рекордного відтоку грошей з України, – Ігор Артюшенко

Рекордний відтік інвестицій та значне послаблення позицій України на міжнародній арені – такими стали результати міжнародної політики президента Зеленського. До таких висновків прийшли учасники ефіру на телеканалі «Прямий».

Голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко назвав вражаючі цифри, які свідчать про повний інвестиційний провал.

«За двадцятий рік у нас рекорд по відтоку капіталів з України а саме 868 мільйонів доларів інвестицій були забрані з України.  Це вперше за двадцять років. Тобто оці всі поїздки в Оман за інвестиціями, в Емірати і тепер в Катар – вони ні до чого не призводять. Або Зеленський чимось не тим займається, не інвестиціями, або немає сенсу туди їздити і витрачати державні кошти на поїздки.

Бо два роки його «залучення інвестицій» призвели тільки до рекордного відтоку грошей з України», – зазначив Ігор Артюшенко.

Політик наголосив, що наразі єдиним позитивним моментом в міжнародній політиці України є дзвінок президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена президенту Зеленському.

«З позитивного є тільки те, що в п’ятницю відбувся дзвінок Байдена Зеленському. Тим більше я думаю, що це навіть був не для Зеленського сигнал а для Путіна про те, що США, як наш стратегічний партнер, знаходиться на стороні України», – зауважив Ігор Артюшенко.

Источник: https://forpost.media/novosti/dva-roky-zaluchennia-investytsiy-zelenskym-pryzvely-tilky-do-rekordnoho-vidtoku-hroshey-z-ukrainy-ihor-artiushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top