Два роки жителі Дніпровського району Запоріжжя ведуть боротьбу за чистоту та власну безпеку

Другий рік поспіль жителі вулиці Учнівської не можуть вмовити сусідку вивезти сміття з подвір’я. Жінка відмовляється, навіть, коли сусіди пропонують оплатити роботу вантажників та оренду авто. Тим часом ціла вулиця потерпає від щурів.

Обіцянки злощасної сусідки прибрати сміття залишаються словами. А купа сміття під парканом зростає з кожним днем. За словами сусідів вирішити ситуацію не допоміг, навіть, штраф. Кажуть, проблема має більш серйозний характер. У новорічну ніч тут здійнялася пожежа. Доступ до звалища на подвір’ї відразу отримати не вдалося.

Юрист радить мешканцям звертатися до суду. Законодавство України передбачає адміністративну відповідальність за невивезення сміття. Також можлива і кримінальна відповідальність. Вона передбачена статтею 239 кримінального кодексу. Якщо ж існує підозра на невідповідний психічний стан людини, суд може визнати її недієздатною. У такому разі буде призначено опікуна, який і відповідатиме за невивезене сміття.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/dva-roki-zhiteli-dniprovskogo-rajonu-zaporizhzhya-vedut-borotbu-za-chistotu-ta-vlasnu-bezpeku/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top