Два тижні боролася за життя: у Запоріжжі померла дівчинка, яку врятували від утоплення

У Запоріжжі померла дев’ятирічна Валерія, за життя якої близько двох тижнів боролися лікарі Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні. Про це журналістам «Форпосту» повідомили у Нацполіції області.

Нагадаємо, як раніше повідомляв Форпост, 30 травня, двоє дітей із Маріуполя пішли купатися та ледь не потонули. Через хвилі їх віднесло на 40 метрів від берега. На допомогу поспішили очевидці події. Дівчинка захлинулася під час купання в морі. Дитину витягли з моря непритомною, у вкрай важкому стані. Подія сталася на Бердянській косі.

Тоді двоє чоловіків винесли непритомних дітей із води, а третій на березі почав надавати невідкладну допомогу. Швидку викликали одразу, а до приїзду медиків робили все можливе самі. Сергій Шинкарук робив серцево-легеневу реанімацію — непрямий масаж серця та штучне дихання. Хлопчик дуже швидко почав дихати, а от дівчинка все ніяк не приходила до тями. Медикам знадобилося майже двадцять хвилин, щоб вивести її зі стану клінічної смерті.

Також читайте: У Запоріжжі руйнується гребля ДніпроГЕСу?

Источник: https://forpost.media/novosti/dva-tyzhni-borolasia-za-zhyttia-u-zaporizhzhi-pomerla-divchynka-iaku-vriatuvaly-vid-utoplennia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top