Двадцять вісім запорізьких шкіл отримали сучасні інтерактивні дошки — фото

Комбінат «Запоріжсталь» вручив сертифікати на інтерактивні дошки своїм підшефним школам

На комбінаті «Запоріжсталь» діє довгострокова програма співпраці з навчальними закладами міста. В рамках цієї програми завод допомагає підшефним школам із закупкою шкільного обладнання, ремонтами приміщень та організацією безпечного та сучасного навчального простору. На сьогодні комбінат допомагає 28 запорізьким школам міського і обласного підпорядкування.

Щороку керівництво «Запоріжсталі» особисто приїжджає до шкіл з корисними подарунками. Але у цьому році карантин вніс свої корективи. Всі урочистості прийшлося відмінити, а формат заходу змінити на загальні збори.

інтерактивні дошки

Зустріч керівництва комбінату з директорами підшефних шкіл пройшла в хабі «Платформа спільних дій». Всіх присутніх привітав генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко. Кожному керівнику школи він вручив сертифікат на сучасну інтерактивну дошку. З нею навчальний процес для дітей і вчителів стане набагато зручнішим.

— Карантинний режим вніс свої корективи в сам захід, але не змінив наших цілей, як соціально відповідального бізнесу. Компанія Метінвест і комбінат «Запоріжсталь» завжди підтримували і будуть підтримувати наші підшефні навчальні заклади.

Напередодні Дня знань я хочу привітати директорів шкіл, батьків та дітей з цим святом і побажати успішного навчального року. І головне — націленості на нові знання та досвід, незалежно від зовнішніх обставин. Упевнений, ті, хто хоче, завжди знайдуть можливості вчитися і розвиватися. В цьому році комбінат «Запоріжсталь» дарує школам інтерактивні дошки, щоб уроки проходили сучасно і технологічно, — звернувся до директорів шкіл генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко.

інтерактивні дошки

Вже сьогодні інтерактивні дошки привезуть в усі школи, аби полегшити навчання дітей з перших його днів. На їх придбання комбінат виділив близько 800 тис. гривень.

інтерактивні дошки

На збори директорів завітали і активісти Партії Порядок. Кожному навчальному закладу вони вручили сертифікат на набори індивідуального захисту для дітей і вчителів. А саме: захисні щитки для вчителів, рідке мило та антисептики.

— Комбінат «Запоріжсталь» — це відповідальний партнер для наших запорізьких шкіл. Його допомога у вигляді інтерактивних дошок дуже важлива для покращення якості навчального процесу у школах. Партія Порядок приєднується до привітань генерального директора «Запоріжсталі» Олександра Мироненко і дарує школам все необхідне для безпечного навчального процесу, який починається під час пандемії коронавірусу. Головна задача для нас — це безпека дітей, їхніх батьків та педагогів, — підкреслив перший заступник голови Запорізької обласної ради, активіст Партії Порядок Єгор Семенков.

Допомога школам і увага до дітей — неоціненні

Допомогу підшефним школам «Запоріжсталь» надає системно. І завжди вона актуальна та потрібна. Це відмічають самі директори навчальних закладів.

— Традиція благодійництва, яку проповідує комбінат «Запоріжсталь», — це приклад для всіх потужних підприємств. Я керую школою—інтернатом «Світанок» вже більше 15 років. І весь цей час комбінат нам допомагає. Завдяки «Запоріжсталі» ми «підняли» цю школу. Дитяче містечко, спортивний комплекс, сучасна актова зала, стоматологічний кабінет — все це у нас з’явилося завдяки комбінату, який став нашим другом. Особисто я і всі наші «світанкові» діти дуже вдячні керівництву підприємства за багаторічну співпрацю, — подякувала директор спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат «Світанок» Катерина Шарікова.

інтерактивні дошки

Від усього колективу школи-інтернату «Світанок» Катерина Шарікова вручила генеральному директору ПАТ «Запоріжсталь» Олександру Мироненко книгу і торт власного приготування.

інтерактивні дошки

Крім директорів і педагогів шкіл, допомогу відчувають і батьки маленьких школярів.

— Мені дуже приємно, що в Запоріжжі є люди та підприємства, які допомагають нашим дітям. Завдяки комбінату «Запоріжсталь» діти мають можливість навчатися у комфортних умовах. За час навчання моєї дитини в школі-інтернаті «Світанок» я на свої очі побачив, як з кожним роком заклад змінюється в кращу сторону. За допомоги комбінату в актовій залі зробили ремонт, а у дворі школи оновили дитячий спортивний майданчик. А ще дуже приємно, що на всі свята наші діти отримують увагу. «Запоріжсталь» їх завжди радує приємними подарунками, — розповів голова батьківського комітету Владислав Серпакриленко.

Читайте також: Майбутні першокласники отримали яскраві портфелі від запорізького підприємства — фото

Сообщение Двадцять вісім запорізьких шкіл отримали сучасні інтерактивні дошки — фото появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/dvadtsyat-visim-zaporizkih-shkil-otrimali-suchasni-interaktivni-doshki-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top