Дві цікаві книги отримала Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека від книгарні “РВВ”

Багато хто вважає, що бібліотеки — це збірка старої макулатури, але це не так. Запорізьке видавництво РВВ активно підтримує рідні бібліотеки, даруючи їм нові захопливі книги. Нещодавно бібліотека поповнилася двома новими виданнями: пригодницьким романом англійського письменника Рафаеля Сабатіні «Чорний лебідь» та «Переписною книгою Сумського полку 1691 року», які неодмінно зацікавлять істориків, краєзнавців.

Видавництво РВВ існує з 2011 року та спеціалізується на публікації документів, історичних досліджень та романів. Проєкт ропочався з особистого зацікавлення членів команди власними родоводами та дослідженнями місцевої історії. Це визначило основний характер опублікованих книг — різноманіття архівних переписів населення України минулих епох та збірки інших документів, що допомагають відновити генеалогічне дерево та поглибити знання про свою малу Батьківщину.

«Книги для тих, хто має предків та хоче про них дізнатись» — такий девіз видавництва.

Опрацювання старих рукописів для подальшої публікації здійснюється українськими істориками та професійними генеалогами. Це трудомістка робота, через що вихід кожної книги стає подією.

Видавничий проєкт РВВ опублікував найбільше історичних переписів України за всю історію досліджень її минулого. Особливістю книг є присутність кольорових реконструкцій зовнішнього вигляду жителів і жительок описуваних епох, які унаочнюють та оживляють строгий текст документів.

Крім звичайних видань, видавництво випускає варіанти в подарункових оправах з синтетичної шкіри та преміальні версії в оправі з натуральної італійської шкіри з друком на особливому папері. Основною серією книг є «Джерела до вивчення козацтва», що включає документи знакової для історії України доби 17-18 ст. Серія розбита на частини за часовим та географічно-тематичним принципом. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/dvi-tsikavi-knigi-otrimala-zaporizka-oblasna-universalna-naukova-biblioteka-vid-knigarni-rvv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top