Дві запорізькі судді працюють в окупаційному «облсуді»

На співпрацю з російськими загарбниками пішли дві екссудді мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області. Йдеться про Тамару Міщенко та Наталію Купавську.

Як повідомляє Центр журналістських розслідувань, Тамара Міщенко посіла крісло заступника голови окупаційного «суду» з кримінальних справ, а Наталія Купавська – заступника з цивільних справ.

Обидві зрадниці – правниці з багаторічним стажем роботи, в 2021 році вже навіть пішли на пенсію  за вислугою років.

Нагадаємо, Рада суддів України 5 серпня 2022 року прийняла рішення відкликати подання щодо присвоєння почесного звання “Заслужений юрист України” судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області у відставці Наталії Купавської, яка, за інформацією ЗМІ, може бути причетна до колабораційоної діяльності на окупованих територіях.

Суддя Мелітопольського міськрайонного суду Наталя Купавська була звільнена у відставку 14 вересня 2021 року.

25 листопада 2021 року РСУ підтримала подання про присвоєння судді у відставці почесного звання “Заслужений юрист”.

Втім, 1 серпня 2022 року ЗМІ розповсюдили відео, на якому дві судді Мелітопольського міськрайонного суду у відставці — Наталя Купавська та Тамара Міщенко, беруть учать у діяльності так званого “Мелитопольского государственного университета им. А. Макаренко», який нещодавно був створений у Мелітополі на базі навчальних закладів цього міста.

Також Рада суддів підготувала рішення щодо припинення виплати довічного грошового утримання для суддів-колаборантів. У випадку мелітопольських зрадниць утримання складало близько 100 тисяч гривень на місяць.

.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/dvi-zaporizki-suddi-pratsiuiut-v-okupatsiynomu-oblsudi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top