Двоє підлітків на Запоріжжі погрожували та вимагали гроші у однокласників

Двоє 15-річних хлопців вимагали гроші у своїх однокласників, погрожуючи фізичним насиллям. Батькові одного з винуватців суд обрав покарання.

Постанова суду розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Так, згідно з даними справи, двоє 15-річних вихованців Мирненського інтернату вчинили булінг відносно своїх однокласників. Правоохоронці склали протоколи на батьків хлопців. Один з них днями отримав своє покарання.

Як виявилось, батько вихованця нещодавно вже мав проблему з законом. На чоловіка було складено протокол за вчинення домашнього насильства по відношенню до своєї малолітньої доньки. Виявляється, що чоловік бив по обличчю маленьку дитину.

Обвинувачений свою провину визнав, обіцяв не допускати подібного. Чоловік пообіцяв посилити контроль за сином, втім суд не повірив йому та виніс своє рішення поєднавши адміністративні матеріали в одне провадження. Звинувачений має сплатити штраф у розмірі 1700 грн, зі сплатою 454 грн судового збору.

Читайте також: На дитячому майданчику в Запоріжжі ледь не трапилась трагедія: вежа впала просто на дітей (відео)

Источник: https://forpost.media/novosti/dvoie-pidlitkiv-na-zaporizhzhi-pohrozhuvaly-ta-vymahaly-hroshi-u-odnoklasnykiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top