Двоє власників зруйнованих будинків, які знаходяться в окупованому Мелітополі, отримають по 2 мільйона компенсації

Двоє мешканці Мелітопольщини, чиє житло на тимчасово окупованій території було повністю зруйноване внаслідок російської агресії, зможуть отримати від держави по 2 млн компенсації. Нагадаємо, Мелітополь та Мелітопольський район увійшли до експериментального проєкту ЄВідновлення Кабінету міністрів України 

Під час пресконференції начальник Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що в рамках проєкту було отримано 10 заявок. 

“6 з них — були відхилені, бо вони були подані не на зруйноване майно, а на пошкоджене. 4 заявки саме зараз розглядаються комісією. Впродовж трьох-чотирьох тижнів люди отримають гроші на рахунку. Два точно зруйновані будинки, по яким немає суперечок. Сумма компенсації за будинок приблизно 2 млн грн”, — сказав він. 

Наразі проєкт призупинено. 7 лютого був крайнім днем, коли могли подати заявку. Федоров висловив сподівання, що проєкт буде подовжено, але це рішення мають прийняти в Кабміні. 

Нагадаємо, підтвердити факт руйнувань можна було за допомогою супутникових знімків. Допомога надавалась людям, які виїхали з окупацією та не співпрацювали з ворогом. 

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3730454/dvoe-vlasnikiv-zrujnovanih-budinkiv-aki-znahodatsa-v-okupovanomu-melitopoli-otrimaut-po-2-miljona-kompensacii

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top