Ед Ширан та гурт «Антитіла» презентували спільну пісню про війну

В українському тексті до пісні Еда Ширана 2step Тарас Тополя розповів власну історію того, як для його родини почалася війна

Британський артист Ед Ширан та український гурт «Антитіла» презентували спільну пісню 2step/ «Сирени обірвали наш сон» на українській й англійській мовах. Протягом травня Ед Ширан випускатиме різні версії своєї пісні 2step за участі артистів з усього світу. Перший такий трек він записав з українським гуртом «Антитіла». Про це повідомляється на сторінці лідера «Антитіл» Тараса Тополі.


-Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню — це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс. Антитіла виконували свою роботу як військовослужбовці, нам було не просто створити і записати українську лірику й вокал у студії… В українському тексті до пісні Еда Ширана 2step я вирішив розказати власну історію того, як для моєї родини почалася війна. І це не лише моя історія, це історія мільйонів українців, сім’ї яких розлучили, а подекуди і назавжди, жахливі бомбардування й війна, — розповідає про співпрацю Тарас Тополя.

Нагадаємо, що дружина Тараса Тополі, співачка ALYOSHA  (Олена Тополя) — родом із Запоріжжя.

Як писала «Індустриалка», співак Тарас Тополя разом з іншими учасниками гурту «Антитіла» вступили до сил територіальної оборони України та мужньо боронять нашу країну.

Читайте також: У Запоріжжі організують арт-підтримку.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Ед Ширан та гурт «Антитіла» презентували спільну пісню про війну появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/ed-shiran-ta-gurt-antitila-prezentuvali-spilnu-pisnyu-pro-viynu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top