Екологічна програма Метінвест стала однією з кращих в Україні

Екологічна програма Групи Метінвест стала однією з кращих і увійшла в ТОП-25 екопрограмм України за версією видання «Власть денег».

В редакції підрахували, що загальний обсяг капітальних інвестицій в екопроекти на підприємствах Метінвест c 2019 по 2025 рік складе більше $ 600 млн. Так, в минулому році Група встановила свій власний рекорд з інвестицій в екологічні проекти, вклавши в них понад $ 200 млн. Також в минулому році на ММКИ реалізували найбільший екопроект в історії незалежної України – реконструкцію газоочисних споруд аглофабрики, інвестувавши для цього $ 160 млн.

При складанні рейтингу основним критерієм була наявність реалізованих і запланованих екопрограмм. Редакція видання враховувала обсяги інвестицій і важливість проектів для поліпшення екологічної ситуації в регіонах і посилення технологічного потенціалу України.

У виданні заявляють, що при складанні рейтингу в першу чергу хотіли підкреслити позитивні результати. Що увійшли до списку компанії представлені в алфавітному порядку.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/ekologichna-programa-metinvest-stala-odniieju-z-krashhih-v-ukraini/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=ekologichna-programa-metinvest-stala-odniieju-z-krashhih-v-ukraini

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top