Екс-депутату від ОПЗЖ, який пішов на співпрацю з окупантами, оголосили вирок

Депутата Запорізької обласної ради засуджено до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах влади строком на 15 років та з конфіскацією майна. Про це повідомили в прес-службі Жовтневого райсуду.

Мова йде про Миколу Пастушенка, який був депутатом Запорізької обласної ради від «Опозиційного блоку» та головою первинної організації профспілки металургів та гірників України на Запорізькому залізорудному комбінаті. У травні 2022 року під час окупації міста Дніпрорудне і викрадення законно обраного міського голови Євгена Матвєєва, Пастушенко перейшов на бік ворога і добровільно зайняв посаду «главы военно-гражданской администрации г. Днепрорудное» та проголосив себе «головою Дніпрорудненьської міської ради».

В серпні 2022 року Пастушенко заочно повідомили про підозру в державній зраді. Суд встановив, що колаборант підтримував російську армію, організовував відновлення соціально-економічної інфраструктури Дніпрорудного та усіляко сприяв окупантам. Судовий розгляд справи проводився без обвинуваченого (спеціальне судове провадження) за участі захисника, якого було призначено державою.

В Запорізькій обласній раді повідомили, що Миколу Пастушенка позбавили депутатських повноважень відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» без прийняття відповідного рішення сесії за вироком суду.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/eks-deputatu-vid-opzzh-iakyy-pishov-na-spivpratsiu-z-okupantamy-oholosyly-vyrok.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top