Ексдиректору парку «Дубовий Гай» у Запоріжжі, де на дівчинку впала 150-кілограмова дерев’яна скульптура, обрали запобіжний захід

Сьогодні, 19 березня, відбулося чергове засідання в Олександрівському районному суді, по справі 8-річної Анни Ждан, яка загинула внаслідок трагічного випадку в парку «Дубовий Гай».

Підтримати сім’ю загиблої дівчинки прийшли небайдужі люди, які вимагали притягнення винних до відповідальності, повідомляє кореспондент Forpost.


Батьки Олександр та Ольга Ждан принесли з собою малюнки, які намалювала їхня донечка:

«Вона була дуже талановитою. На жаль, вона встигла намалювати лише 8 картин. Також вона займалася гімнастикою. Це вже пройшло стільки років, і наш ангел на небі — це єдине, що ми хочемо — справедливого рішення в рамках закону», — розповів батько.

Сторона захисту наполягала на закритому засіданні, посилаючись на суспільний резонанс, але адвокатка батьків загиблої дівчинки була з цим не згодна, і суд прийняв її думку.

На засіданні прокурор вимагав посадити колишнього директора центрального парку культури та відпочинку «Дубовий Гай», якому інкримінують службову недбалість, під домашній арешт. Проте суд вирішив обрати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Наступне засідання заплановане на 26 березня.

Нагадаємо, чотири роки тому, під час прогулянки з батьками, на дівчинку впала дерев’яна скульптура, вагою 150 кілограмів. Постраждалу терміново доставили до лікарні, але медикам не вдалося врятувати дитину через серйозні травми. Анна померла в лікарні наступного дня.

Після трагічного інциденту в парку демонтували сім скульптур і здійснили позапланову перевірку атракціонів. Тодішня запорізька влада і правоохоронці обіцяли покарати винних в цьому страшному випадку, проте судова тяганина досі триває.

У 2020 році за фактом загибелі неповнолітньої було відкрито дві справи. Заступнику директора парку культури та відпочинку «Дубовий гай» Геннадію Мишьякову, інкримінують порушення безпеки експлуатації. А ексдиректору цього ж парку Олегу Крамаренку — службову недбалість.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp Источник: https://forpost.media/novosti/eksdyrektoru-parku-dubovyy-hay-u-zaporizhzhi-de-na-divchynku-vpala-150-kilohramova-derev-iana-skulptura-obraly-zapobizhnyy-zakhid.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top