Екссекретар Запорізької міськради тепер працевлаштований: деталі

Начальниця Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіціна затвердила під нових заступників нову тимчасову структуру виконавчого комітету Бердянської міськради.

Як пише «Бердянськ Сьогодні», фактично усі відділи розподілені між двома новопризначеними заступниками, один з яких опікується гуманітарно-соціальною сферою, інший – житлово-комунальною та закупівлями.

«Незважаючи на раніше гучно проголошені заяви про важливість формування кадрового резерву з бердянців для роботи в місцевих органах влади, як бачимо, ніхто з бердянців не отримав посаду заступника міського голови, на яку був призначений колишній чиновник з Запоріжжя Руслан Пидорич», — йдеться у повідомленні.

Руслан Пидорич опікується гуманітарно-соціальною сферою.

Що цікаво, 45-річний чоловік тричі (у 2010, 2015 та 2020 роках) обирався в депутати Запорізької міськради від команди наразі підсудного за підозрою у держзраді колишнього співвласника «Мотор Січі» Богуслаєва. Із 2010 до 2015 року – депутат Запорізької міської ради від Партії регіонів, у наступні рази — від політичної партії «Нова політика». У часи мерства Володимира Буряка був секретарес Запорізької міської ради.

Руслан Пидорич був завзятим прихильником політика Януковича та потрапив на сайт «Миротворець» за нібито схвалення анексії Криму…

У підпорядкування іншого заступника міського голови Бердянська Богдана Сушко відвели декілька відділів, які повинні опікуватись роботою та розвитком сфери ЖКГ Бердянска.

«Усього у новій тимчасовій структурі виконавчого комітету БМР — 74 штатні одиниці. Ще 30 штатних одиниць — у діючій структурі БМВА. Частина посад ще не заповнені та залишаються вакантними. Згідно з бюджетом громади, на утримання Бердянського виконавчого комітету на 2024 рік закладається 31 млн грн, на утримання БМВА ще 20 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Фото ілюстраційне

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/ekssekretar-zaporizkoi-miskrady-teper-pratsevlashtovanyy-detali.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top