Еліна Світоліна перемогла білоруску Вікторію Азаренко і вийшла до чвертьфіналу Вімблдону

КИЇВ. 10 липня. УНН. Трилер на траві, як встигли вже прозвати поєдинок четвертого кола турніру серії Великого шолома уболівальники, завершився перемогою Еліни Світоліної з рахунком — 2:6, 6:4, 7:6. Після матчу українка традиційно не потиснула руку білоруській суперниці, пише УНН з посиланням на ВВС. Деталі
Твітер турніру порівняв гру з «американськими гірками» і «трилером», пише ВВС. 76-та ракетка світу українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу в матчі четвертого кола турніру серії Великого шолома над білорускою Вікторією Азаренко (№ 20 у рейтингу WTA).
Після матчу українка традиційно не потиснула руку білоруській суперниці — вона не робить цього від початку великої війни.
Азаренко з корту проводжали осудливим свистом.
«Що я мала зробити? Стояти і чекати? Вона не хоче тиснути руки росіянам і білорусам. Я поважаю її рішення», — сказала Азаренко журналістам.
Минулого місяця Світоліну освистали на французькому турнірі, коли вона не потисла руку суперниці Аріні Соболенко після поразки в чверть фіналі.
«Думаю, тенісні організації мають вийти з заявою, що українські гравці не тиснуть руку російським і білоруським. … Я вже казала багато разів, поки російські війська не вийдуть з України і ми не повернемо наші території, я не тисну рук», — каже тенісистка.