Епідемічна ситуація в Запоріжжі ускладнюється, відповідальність на міській владі

Як і слід було очікувати, після трьох фестивалів, які організовувала міська влада без дотримання карантинних заходів, ситуація в області стрімко погіршилася.

Запоріжжя, яке гордо трималося, на фоні інших обласних центрів, сьогодні фіксує 7 смертей від коронавірусу за добу та півтори сотні нових випадків захворювання протягом 24 годин. Так, це не найгірша ситуація й інші області мають більш серйозні проблеми, але регіон вже вийшов із “зеленої” зони, деякі населені пункти області потрапили до “жовтої”, а деякі до “помаранчевої” зон. Далі ситуація буде загострюватися ще більше.

Приблизно так само “скотилася” й Одеса, яка протягом серпня безконтрольно розважала туристів. Але, якщо в останньої питання стояло в економічній доцільності і ризиках, які були виправдані економічними показниками в області, велику частину бюджету якої наповнюють відпочивальники, то в Запоріжжі розваги без масок та дистанцій – питання рейтингу. Рейтингу міського голови та його команди, яка все правильно порахувала і зробила так, як завжди – забезпечила мешканцям хліб – фестиваль “Пікнік на Райдузі” та видовища – фестиваль “Khortytsia Freedom”. І даремно, що водії відмовляють у перевезенні пасажирів за межами визначеної кількості та без масок. Даремно, що в той час, коли люди фестивалили декількатисячною кількістю, когось штрафували за те, що зайшов до аптеки без масок. Де була поліція, коли запоріжці обмінювалися вірусом на фестивалях? Під контролем Буряка?

Міністр МОЗ назвав фестивалі у Запоріжжі трешем, а голова ЗОДА пообіцяв притягнути до відповідальності причетних, якщо епідемічна ситуація погіршить. Уже погіршила, уже 7 смертей за добу. Вже прийшов час відповідати, чи ще дамо часу на піар-кампанію та майбутні заходи?

А тим часом в Україні закінчуються ліжко-місця для пацієнтів з COVID-19

Сообщение Епідемічна ситуація в Запоріжжі ускладнюється, відповідальність на міській владі появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/epidemichna-situacija-v-zaporizhzhi-uskladnjuietsja-vidpovidalnist-na-miskij-vladi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top