Фахівці знайшли фінансові порушення в Департаменті культури і туризму Запорізької міськради, матеріали передано до прокуратури

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області виявили серйозні фінансові порушення на суму 52,0 млн грн, а також неефективними витрати бюджетних коштів на суму 15,9 млн грн в Департаменті культури і туризму Запорізької міської ради.

Про це повідомляється на сторінці «Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області».

Зокрема, проведено закупівлю та подальше списання з балансу Департаменту матеріальних цінностей на загальну суму 35,9 млн грн з метою їх надання евакуйованим особам або підрозділам територіальної оборони. При цьому документальне підтвердження факту передачі цих матеріальних цінностей відсутнє.

Допущено нецільове використання бюджетних коштів на загальну суму 4,8 млн грн на заходи, що не відповідають напрямам використання бюджетних коштів, визначеним у паспортах бюджетних програм.

Проведеною в ході ревізії інвентаризацією встановлено нестачу семи придбаних Департаментом генераторів на загальну суму 3,8 млн гривень.

Також Департаментом проведено видатки на оплату різноманітних робіт та послуг за відсутності документального підтвердження необхідності їх проведення або за послуги, надання яких документально та фактично не підтверджено, чим завдано збитків на загальну суму 2,9 млн гривень.

Через завищення розміру посадового окладу головному бухгалтеру та його заступнику проведено незаконні видатки з оплати праці на загальну суму 0,3 млн гривень. До того ж виплачено премію деяким працівникам на суму 0,1 млн грн за фактично невідпрацьований час.

Ревізією встановлено заниження в обліку вартості активів на суму 3,8 млн гривень.

Крім того, виявлено факти неефективного витрачання бюджетних коштів на загальну суму
15,9 млн грн через додаткові витрати на виконання некваліфікованих робіт (пакування, навантаження, розвантаження тощо) та придбання матеріальних цінностей через посередників за завищеною вартістю.

Матеріали ревізії передано до Запорізької обласної прокуратури. Про результати заходу контролю поінформовано Запорізьку міську раду.

Источник: https://forpost.media/novosti/fakhivtsi-znayshly-finansovi-porushennia-v-departamenti-kultury-i-turyzmu-zaporizkoi-miskrady-materialy-peredano-do-prokuratury.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top