Федоров анонсував кадрові зміни у складі ЗОВА та прокоментував ймовірність поновлення на посаді Некрасової

Вчора, 7 лютого, новопризначений очільник Запорізької ОВА вперше провів брифінг із представниками ЗМІ. Він відповів на основні питання журналістів та прокоментував закиди в соцмережах, які стосуються його призначення.

Про це повідомляє Акцент.

Так, одне із питань стосувалося кадрових змін у ЗОВА.

На сьогодні у ЗОВА є щонайменше 2 вакансії заступників. Найближчим часом ми ці вакансії займемо. Також зміни будуть і в департаментах. Я впевнений, що мешканці Запоріжжя давно очікують змін, одним із критеріїв цього якраз і є кадрові зміни, — розповів Федоров.

Також він відповів на питання щодо повернення на посаду заступника голови ЗОВА Злати Некрасової.

На сьогодні вона звільнена з посади, на якій саме підставі це було зроблено я не знаю. Мені відомо, що якась заява зараз розглядається в суді, але сьогодні я не бачу можливості, що ця людина повернулася на посаду, — прокоментував Федоров.

Окрім цього, новий очільник Запорізької ОВА пообіцяв вирішити питання можливості очного навчання для всіх школярів міста до 1 вересня, а також анонсував реалізацію нової програми спільно з Мінцифри щодо побудови нових укриттів у школах. Також він заявив про можливі зміни щодо виплат і компесацій за пошкоджене житло .

Підписуйтесь на Акцент в

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/fedorov-anonsuvav-kadrovi-zmini-u-skladi-zova-ta-prokomentuvav-jmovirnist-ponovlennya-na-posadi-nekrasovoyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top