Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Федоров: «Ми будемо підтримувати сільські громади, які прагнуть відновити офлайн-навчання»Специальные условия поступления в магистратуру для абитуриентов на ВОТСпеціальні умови вступу до магістратури для абітурієнтів на ТОТЖитель села у Запорізькій області налагодив вдома виробництво наркотиків та…Оновлені бібліотеки Запоріжжя запрошують дітей та дорослих на безкоштовні івенти…У Запоріжжі стартував продаж найбільшої в Україні бронзової скульптури леніна…Стійкість перевірена часом — Запоріжвогнетрив відзначив 91-у річницю з дня…Скільки мільйонів гривень за ліцензії на торгівлю алкоголем та тютюном…У Запорізькій області терміново посилили відключення світла: погашатимуться додаткові чергиУ Запоріжжі чоловік пограбував магазин, погрожуючи гранатою

Федоров назвав головну причину, чому запоріжці не йдуть до укриттів

У Запорізькій області 82% укриттів частково або повністю готові до використання. Усього ж у регіоні налічується понад 1300 сховищ.

Зазначається, що 82% укриттів з наявних більш ніж 1300 сховищ на підконтрольній Україні територіях області є повністю або частково придатними до використання.

“Не завжди мешканці реагують на повітряні тривоги, на то є зрозуміла причина: в Запоріжжі в середньому повітряна тривога звучить 5 годин на добу. Тож ми маємо розуміти, що третину часу поки людина не спить вона має проводити безпосередньо в укритті”

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/fedorov-nazvav-golovnu-prichinu-chomu-zaporizhtsi-ne-jdut-do-ukrittiv/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top