Фіктивні медпослуги на 2,3 млн грн: у Запоріжжі правоохоронці викрили лікарів, які організували схему незаконного отримання коштів НСЗУ

Колишній виконуючий обов’язки директора лікарні разом з заступником медичного директора, двома завідувачами відділень та 12 лікарям організували схему зі штучного збільшення кількості наданих медичних послуг для отримання додаткового фінансування від Національна служба здоров’я України в…

The post Фіктивні медпослуги на 2,3 млн грн: у Запоріжжі правоохоронці викрили лікарів, які організували схему незаконного отримання коштів НСЗУ first appeared on Перший Запорізький.

Share this post

нет
scroll to top