Фінальні результати місцевих виборів: “ЄС” лідирує за відсотком мандатів у радах областей і облцентрів, “СН” – на другому місці (ІНФОГРАФІКА)

Партія “Європейська солідарність” п’ятого президента Петра Порошенка стала лідером за відсотком здобутих мандатів у облрадах і міськрадах облцентрів за підсумками місцевих виборів 2020 року.

“Європейська Солідарність” Петра Порошенка висунула кандидатів тільки до 68,1% рад (четверте місце серед парламентських партій), проте є лідером за відсотком мандатів в облрадах і міськрадах обласних центрів. Про це свідчать дані дослідження, проведеного Рухом ЧЕСНО щодо успіхів шести парламентських партій на торішніх виборах. Так, кандидати від “ЄС” набрали 15,1% і 17% місць у радах відповідно.

Водночас політсила чинного президента Володимира Зеленського “Слуга народу” посіла друге місце і за спроможністю до кандидування, і за представництвом у згаданих радах. Партія Юлії Тимошенко “Батьківщина” висунула кандидатів до 91,6% усіх місцевих рад України. Однак, за відсотком мандатів, здобутих в облрадах і міськрадах обласних центрів, посіла лише четверте місце.

Читайте також: Депутати “Європейської Солідарності” покинули сесію на знак підтримки журналістів

Сообщение Фінальні результати місцевих виборів: “ЄС” лідирує за відсотком мандатів у радах областей і облцентрів, “СН” – на другому місці (ІНФОГРАФІКА) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/finalni-rezultati-miscevih-viboriv-ies-lidiruie-za-vidsotkom-mandativ-u-radah-oblastej-i-oblcentriv-sn-na-drugomu-misci-infografika.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top