У Запоріжжі 31 травня відбудеться благодійний флешмоб «Танцюємо під хіти 80-х, 90-х», щоб зібрати кошти на сходові підйомники для людей із порушеннями мобільності.
Про це стало відомо зі сторінки у фейсбуці Благодійної організації «Благодійний фонд Запорізьке серце».
Мета заходу – зібрати 500 000 гривень на перші п’ять мобільних підйомників, які допоможуть людям безперешкодно пересуватися, діставатися до лікарень, укриттів та інших важливих місць.
Початок флешмобу – о 16 годині.
Локацію організатори з міркувань безпеки повідомлять учасникам особисто.
Деталі участі – у Direct Благодійна організація «Благодійний фонд Запорізьке серце » @sercezaporizhzhia.
Потанцювавши заради доброї справи, запоріжці можуть створити безпечний, комфортний та безбар’єрний простір для всіх мешканців міста.
Сообщение Флешмоб під хіти 80-х і 90-х: запоріжці збирають кошти на підйомники для людей з інвалідністю появились сначала на Газета МИГ.