Фонд Ріната Ахметова і Метінвест побудують кисневу станцію в Авдіївці

За словами Ірини Блажан, головного директора програм Фонду, коли Україна зіткнулася з пандемією COVID-19, Рінат Ахметов першим прийшов на допомогу. Він виділив понад 450 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом у рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні» – частини програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів».

– Це найбільша, системна і масштабна приватна ініціатива, спрямована на допомогу державним медичним установам у боротьбі з новим захворюванням. У найкоротші терміни опорні лікарні по всій країні отримали 207 апаратів ШВЛ, більш ніж 300 тисяч експрес-тестів, понад 200 тисяч засобів індивідуального захисту й витратних матеріалів, 155 кисневих концентраторів. Усього допомогу Фонду отримали понад 500 медзакладів по всій країні, – розповіла Ірина Блажан.

Вона підкреслила, що масштаби цієї допомоги є безпрецедентними, а проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні» підвищив рівень якості надання медпослуг у країні.

Зокрема, на території АЦМЛ планується установка трьох джерел кисню, які забезпечать безперебійне постачання життєво необхідного газу до 81 точки в інфекційному, неврологічному, хірургічному, терапевтичному, реанімаційному та операційному відділеннях лікарні. Обслуговування станції зможе здійснювати один фахівець, заправка киснем відбуватиметься на місці. Авдіївська лікарня отримає повністю автоматизовану систему киснепостачання.

– З самого початку пандемії COVID-19 спільно з медиками визначаємо, що необхідно для забезпечення своєчасного та якісного лікування. І сьогодні перемогти нову хвилю коронавірусу ми можемо тільки спільними зусиллями. Уже в кінці жовтня лікарня зможе надавати якісну допомогу пацієнтам, які потребують кисневої терапії, – зазначив генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Віталій Литовка.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/fond-rinata-ahmetova-metinvest-pobudujut-kisnevu-stanciju-v-avdiivci/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=fond-rinata-ahmetova-metinvest-pobudujut-kisnevu-stanciju-v-avdiivci

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top