Фонд Ріната Ахметова й ЦУМ Київ за підтримки МОЗ України приєдналися до світового флешмобу

На вітринах центрального універмагу Києва з’явилися яскраві постери з життєствердними гаслами

У такий спосіб Фонд Ріната Ахметова спільно з ЦУМ Київ, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України приєдналися до світового флешмобу «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!». Постери доповнюють правила, яких треба дотримуватися під час карантину.

На вітринах центрального універмагу Києва з’явилися яскраві постери з життєствердними гаслами

Пристосовуючись до життя в умовах надзвичайних карантинних заходів і перебуваючи в ізоляції, італійці перші об’єдналися в надихальному русі «Andra’ tutto bene!». На вітринах італійських магазинів з’явилися плакати, на яких зображена палітра веселки зі слоганом флешмобу. Хвиля позитиву дуже швидко перейшла до Іспанії – «Todo va a salir bien!» і до Франції, де в рамках соціальної ініціативи батьки та діти разом малювали плакати з написом «Ca va bien aller!», вивішували їх на своїх вікнах і балконах.

«Фонд Ріната Ахметова з перших днів включився в боротьбу з коронавірусом в Україні. Ще в лютому, коли у світі не усвідомлювали масштабів трагедії, ми почали підтримувати систему охорони здоров’я закупівлями обладнання, тест-систем, засобів індивідуального захисту насамперед для лікарів. Потім було зроблено внесок в адаптацію системи освіти до віддаленого навчання, серіал для вчителів і серіал для учнів. І після цього ми робимо третій, але дуже важливий крок. Разом із командою ЦУМу ми розповідаємо, що якщо дотримуватися правил, які були розроблені за підтримки МОЗ, то карантин закінчиться швидше. Носіями цього зводу правил стали вітрини головного універмагу країни на вулиці Хрещатик. Це яскрава, соковита, весняна компанія говорить про те, що є буквально вісім простих кроків для досягнення позитивного результату в боротьбі з вірусом: залишайтеся вдома, працюйте з дому, вчіться з дому, купуйте онлайн, дотримуйтесь базових правил гігієни і все буде добре! Епідемія закінчиться, ми вийдемо з карантину та повернемося до нормального життя», – коментує Наталя Ємченко, член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова.

На вітринах центрального універмагу Києва з’явилися яскраві постери з життєствердними гаслами

Фонд Ріната Ахметова разом із ЦУМ Київ закликає локальні бізнеси та ритейлерів приєднатися до флешмобу, а українців ділитися своїми добрими новинами та приємними моментами в соціальних мережах із хештегом #всебудедобре.

Чотиристоронній Меморандум між Міністерством охорони здоров’я України, Фондом Ріната Ахметова, ЦУМ Київ і Інститутом когнітивного моделювання було підписано 13 квітня 2020 року. Мета Меморандуму – забезпечити максимальну ефективність заходів і активацій у рамках комунікації щодо СOVID-19.

У рамках боротьби із СOVID-19 Фонд Ріната Ахметова проводить масштабну роботу.

Закуплено для всієї країни 300 тисяч експрес-тестів на коронавірус. Їх уже передали до Стабілізаційного фонду, ініційованого Президентом України, і зараз вони надійшли в регіони.

Рінат Ахметов направив 300 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19. Для цього він об’єднав усі ресурси – благодійного Фонду, ФК «Шахтар», компаній ДТЕК, Метінвест та інших активів SCM для допомоги Україні.

Фонд Ріната Ахметова придбав для всієї країни 300 тисяч експрес-тестів на коронавірус. Вони вже передані до Стабілізаційного фонду, ініційованого Президентом України, і наразі надходять у регіони.

Ще в лютому, за особистим рішенням Ріната Ахметова, Фонд першим у країні відреагував на світовий виклик загрози епідемії коронавірусу. Вже закуплено та передано МОЗ обладнання для ефективного лікування ускладнень COVID-19 – висококласні апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) SERVO-I UNIVERSAL і SERVO AIR шведського виробництва та кисневі концентратори.

Фонд також придбав засоби індивідуального захисту для українських медиків: унікальний ізолювальний мобільний бокс для транспортування інфекційних хворих EgoZlin biobag EBV, захисний біологічний та протихімічний костюм із фільтрувально-вентиляційною установкою EOBO-20 EgoZlin, захисні одноразові комбінезони від хімічних засобів, інфрачервоні термометри з лазерною указкою, багатошарові респіратори, захисні маски, окуляри.

Спільно з телеканалом «Україна» Фонд створив соціальні ролики, що закликають людей похилого віку дотримуватися правила номер один під час карантину – залишатися вдома. У роликах #БатькиВДОМА беруть участь ведучі каналу «Україна» – амбасадори Фонду Ріната Ахметова – Ігор Пупков, Олег Панюта, Григорій Герман, Олексій Суханов і відомий журналіст Савік Шустер.

9 квітня Запорізька область отримала 30 000 експрес-тестів від Фонду Ріната Ахметова та Метінвесту. Від Фонду та ДТЕК 30 000 експрес-тестів направлено в Луганську область, ще 10 000 експрес-тестів – в Івано-Франківську і 30 000 – у Львівську області. Також Фонд Ріната Ахметова в партнерстві з ПУМБ передали медикам Львова засоби спецзахисту.

3 квітня в Донецьку область надійшов другий транш допомоги – ще 50 000 тестів.

14 квітня Фонд Ріната Ахметова і компанія ДТЕК передали Дніпропетровської області 30 000 експрес-тестів для виявлення COVID-19. Частину цієї допомоги – 15 000 тестів, отримав Кривий Ріг.

Також Фонд Ріната Ахметова передав 25 000 експрес-тестів для Києва. Ще 25 000 отримала Київська область.

Крім того, Фонд Ріната Ахметова в партнерстві з ПУМБ передав засоби спецзахисту медикам Івано-Франківської області.

17 квітня Фонд Ріната Ахметова придбав для Маріупольської філії Донецького обласного лабораторного центру МОЗ України аналізатор проб на коронавірус QuantStudio ™ 5. Це один із найсучасніших апаратів свого класу, укомплектований тест-системою і боксом біобезпеки. Бокс повністю ізолює медиків від усіх інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом.

Читайте также: Фонд Ріната Ахметова передав медикам Києва 25 000 тестів для виявлення коронавірусу

Сообщение Фонд Ріната Ахметова й ЦУМ Київ за підтримки МОЗ України приєдналися до світового флешмобу появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/fond-rinata-ahmetova-y-tsum-kiyiv-za-pidtrimki-moz-ukrayini-priyednalisya-do-svitovogo-fleshmobu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top