Фонд Ріната Ахметова попереджає: стережіться шахраїв

Зокрема, жителька Харківської області Людмила Сухіна розповіла, що в селі Дослідне дві невідомі жінки відвідали будинок, у якому живуть переселенці. Під приводом надання гуманітарної допомоги вони переписали паспортні дані мешканців.

У зв’язку з цим пам’ятайте: Фонд Ріната Ахметова – найбільша благодійна організація в Україні, яка не надає фінансову допомогу і не займається збором коштів. Допомогу від Фонду Ріната Ахметова можна отримати тільки після офіційного звернення на гарячу лінію Фонду. Його співробітники не звертаються до громадян у приватному порядку і не збирають персональні дані, а також не здійснюють поквартирні обходи. Допомога Фонду надається на благодійній основі, тобто безкоштовно.

Якщо до вас звертаються особисто або надходять підозрілі дзвінки від нібито співробітників Фонду, повідомляйте про це на гарячу лінію Фонду за номером: 0-800-509-001 та звертайтеся до правоохоронних органів.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/fond-rinata-ahmetova-poperedzhaie-sterezhitsja-shahraiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=fond-rinata-ahmetova-poperedzhaie-sterezhitsja-shahraiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top