У 2025 році Запорізька ОДА придбала фортифікаційний дріт за ціною, яка виявилася вищою, ніж у низки інших державних замовників.
Про це повідомляє “Акцент” з посиланням на “Наші гроші”.
У січні 2025 року Управління оборонної роботи ЗОДА без проведення тендеру замовило колючий дріт “Єгоза” у запорізького ТОВ “Югсталь” на суму 12,21 млн грн. Ціна за виток склала 59 грн, що значно перевищує вартість аналогічної продукції, закупленої іншими органами влади та військовими частинами.
Зокрема, Часовоярська міськрада (Донецька область) придбала “Єгозу” у того ж виробника по 41 грн за виток, а військова частина А3160 (Чернігівська область) — по 44 грн за виток в інших постачальників. Військова частина А4860 (Вінницька область) закупила аналогічний дріт по 29 грн за виток та по 19 грн/виток, у два-три рази дешевше, а також по 30 грн за виток, що вдвічі дешевше, ніж замовляла Запорізька ОДА.

Управління оборонної роботи Запорізької ОДА з серпня 2024 року очолює Максим Галуцький.
The post Фортифікаційний дріт для Запоріжжя: вартість перевищила закупівлі в інших регіонах first appeared on Портал Акцент.



