Фото окупованого росіянами курорта Урзуф шокували мережу

Окупанти продовжують знищувати життя та інфраструктуру в Донецькій області, не обмежуючись бойовими діями на лінії фронту. Особливо важкою є ситуація у курортному селі Урзуф, яке перебуває під тимчасовим контролем російських військ. Світлини, опубліковані в Telegram-каналі «Маріуполь зараз», викликають шок та обурення через масштаби руйнувань.

Історія та значення Урзуфу

Урзуф розташований за 42 кілометри від Маріуполя та входить до Мангушської селищної громади Маріупольського району. До початку повномасштабної війни село було відомим курортом на березі Азовського моря, привабливим завдяки своїм піщаним пляжам і чистій воді. Однак з лютого 2024 року, коли російські війська взяли його під контроль, Урзуф постійно зазнавав атак.

Сьогоднішній стан Урзуфу

Фотографії показують, що вулиці села завалені сміттям, численні будинки та громадські будівлі знищені або сильно пошкоджені. Іржаві металеві конструкції на узбережжі свідчать про зупинку багатьох місцевих підприємств і розорення туристичної індустрії. Місцеві жителі або втекли, шукаючи безпеки, або змушені пристосовуватись до життя в умовах постійного страху та нестабільності.

Реакція громадськості та перспективи на майбутнє

Публікація кадрів з Урзуфу викликала хвилю обурення в соціальних мережах, де користувачі закликають міжнародну спільноту звернути більше уваги на гуманітарну катастрофу в регіоні. Багато хто зазначає, що відновлення Урзуфу після закінчення конфлікту потребуватиме значних зусиль та ресурсів. Втім, незважаючи на поточні труднощі, громада має надію на повернення до мирного життя та відродження свого курорту. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/foto-okupovanogo-rosiyanami-kurorta-urzuf-shokuvali-merezhu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top